Tehnosüsteemide hangete alane konsultatsioon

ABaudit pakub lisaks ka konsultatsioone erinevatel tehnosüsteemide alastel hangetel osalemiseks kui ka vastavate hangete läbi viimisel. Omame pikaajalist kogemust nii erinevatel hangetel osalemisel ja nende pakkumisdokumentide ettevalmistel. Kui ka ise hangete korraldamisel erinevate teenuste ja asjade ostuks.

Kui Teil on tarvis osaleda mõnel suuremal hankel ja Teil puudub endal kogemus, siis saame Teid arvatavasti aidata, et kogu hanke dokumendid ilusti ja õigesti esitatud saaks.

Meie pakutavad teenused hangete alal

  • Abistame Teid riigihangetel osalemisel ja pakkumisdokumentide ettevalmistamisel

Riigihangetel osalemine on paljudele firmadele probleemiks, sest nõuded on väga karmid ja ühe vajaliku paberi ununemine võib viia kohe hankest kõrvaldamisele. ABaudit omab pikaajalist kogemust erinevate riigihangetel osalemiseks ja aitab Teil koostada korrektselt kõik paberid, pakkumised jne. Kõige paremini oskame Teid aidata erinevate tehnosüsteemide hoolduse alasetel hangetel, kuid võime aidata ka teistel aladel. Kui Teil on huvi, siis küsige täpsemalt järgi.

Et ei tekiks huvide konflikti, siis abistame ühe hanke juures ainult ühte firmat korraga.

  • Abistame eraettevõtjaid erinevate tehnosüsteemide hoolduse hangete läbiviimisel

Kui Teie ettevõttel on tarvis otsida uusi partnereid hoolduse alale või soovite veenduda, kas Teie praegune partner pakub oma teenust õiglase hinna ja kvaliteedi suhtega, siis pakume Teile võimalust abistada Teid hanke läbi viimisel. Paneme kokku vajalikud hanke dokumendid, suhtleme pakkujatega, vaatame, et esitatud pakkumised oleksid omavahel võrreldavad ja aitame Teid valiku langetamisel. Antud teenuse saate Teie keskenduda oma põhitööle ja meie teeme Teie eest ära selle töö, mis muidu suurfirmades tehakse ära haldusosakonna poolt hangete läbi viimisel.